Normatabs – tabletki na trądzik. Czy są skuteczne?

iPhone X – nie powiem, nie pogardziłabym takim gadżetem. Aczkolwiek o wiele bardziej ucieszyłabym się z jakiegoś dobrego, a przede wszystkim skutecznego kosmetyku na trądzik! Dopiero wtedy mogłabym w pełni cieszyć się telefonem i beztrosko cykać selfie, a tak milion filtrów na twarz i jazda.

Instagram kontra rzeczywistość! Co za czasy. Każdy dąży do ideału, a ilość lajków pod zdjęciem determinuje nasze samopoczucie. Smutne, ale prawdziwe…. Dlatego, ja nie korzystam z portali społecznościowych. Już widzę te komentarze:

  • co za pasztet!
  • co się stało z Twoją twarzą?

Moja samoocena i tak już jest wystarczająco niska…. Próbowałam ją jakąś podnieść – nienaganna fryzura, makijaż… Wszystko to na nic. To nie jest tak, że użalam się nad sobą. Wręcz przeciwnie. Od lat szukam rozwiązania. Jeden dermatolog, drugi dermatolog. Endokrynolog, a nawet ginekolog i psycholog! Zero efektów. Zrezygnowana, postanowiłam wybrać się do apteki… Chociaż nie wiem po co. Przerobiłam już chyba cały dział z napisem “trądzik”. Aczkolwiek miła pani farmaceutka poinformowała mnie, że mojej uwadze umknął środek Normatabs. Cena? Bardzo przystępna.Niecałe 20 zł. Postanowiłam spróbować

Normatabs

Suplement diety firmy Aflofarm stworzony z myślą o osobach zmagających się z trądzikiem.
Składniki:

  • laktoferyna
  • naturalne wyciągi ziołowe
  • witaminy i minerały

Działanie:

  • antybakteryjne
  • oczyszczające
  • normalizujące
  • wzmacniające

Dawkowanie:

1-2 tabletki dziennie

Normatabs opinie

Zacznę od tego, że nie chciałam sugerować się opiniami innych konsumentów. Postanowiłam, że przejrzę je dopiero wtedy, gdy zużyje całe opakowanie Normatabs.

Kurację zaczęłam 4 stycznia – Nowy Rok – Nowa Ja. Początkowo przyjmowałam jedną tabletkę dziennie, po dwóch tygodniach zwiększyłam dawkę do dwóch kapsułek.

Efekty

Tutaj mogłabym postawić jedną, długą kreskę lub zostawić puste miejsce. Nie zaobserwowałam żadnych zmian – ani pozytywnych ani negatywnych. Pryszcze jak były tak są….To samo dotyczy zaskórników i wągrów. Czy inne osoby podzielają moją opinię? Tak. Wystarczy zajrzeć na Wizaż lub Kafeterię.

Minął styczeń przyszedł luty

Kolejny miesiąc, kolejny preparat. Tym razem padło na Nonacne – tabletki sprzedawane w Internecie. Szczerze mówiąc, to mój pierwszy tego typu preparat. Do tej pory nie ufałam produktom sprzedawanym w sieci….Pomimo młodgeo wieku, jestem staromodna. Zanim coś  kupię muszę tego dotknąć, obejrzeć, powąchać…. Wiem, wiem. 😀 Dziwak ze mnie. Cóż tak już mam. Aczkolwiek dla Nonacne postanowiłam zrobić wyjątek.

Czy pożałowałam swojej decyzji?

Nie! Wręcz przeciwnie! Żałuję, że tak długo zwlekałam z jej podjęciem! Te tabletki zmieniły nie tylko wygląd mojej cery…. Te tabletki zmieniły moje życie. Odkąd pozbyłam się trądziku stałam się bardziej pewna siebie. W końcu zaczęłam wychodzić z domu i spotykać się znajomymi. Czuję się atrakcyjną młodą dziewczyną – bez kompleksów! Szczerze mówiąc myślałam, że do końca życia będę sama…. Kto by pokochał takiego Shreka jak ja… Tymczasem poznałam świetnego chłopaka. Co prawda, nie jesteśmy jeszcze parą, ale wszystko wskazuje na to że….. już niedługo..Ahhh nie chce zapeszać.

W każdym razie, apeluję! Jeśli dostrzegasz, że stosowane przez Ciebie dotychczas metody nie przynoszą widocznych rezultatów, czas na to aby zainwestować w Nonacne. Jestem przekonana, że dzięki tym tabletkom uda Ci się pokonać trądzik! Tak, jak mi! Do dzieła!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *